Drodzy Rodzice, prosimy o skompletowanie "Wyprawki Pierwszoklasisty" na rok szkolny 2023/2024:

  1. Chusteczki higieniczne w pudełku - 2 op.
  2. Chusteczki nawilżające - 2 op.
  3. Zeszyty w wąską linię16 k.( z czerwonymi liniami)- język polski- 2 szt.
  4. Zeszyty w kratkę 16 k. - matematyka, zeszyt do korespondencji z rodzicami - 2 szt.
  5. Małe liczydło – 1szt., centymetr krawiecki – 1szt., klamerki do bielizny- 10 szt.
  6. Teczka papierowa, a w niej: 1 blok rysunkowy biały, 2 bloki techniczne białe, 1 blok techniczny kolorowy, 2 papiery kolorowe zwykłe; teczka z rączką, a w niej: klej, nożyczki, plastelina, farby plakatowe, farby akwarelowe, kubeczek, pędzelki, kredki świecowe, kredki ołówkowe - Bambino - grube, długopis niebieski, ołówek trójkątny do nauki pisania, gumka, pisaki, temperówka, podkładka do malowania na stolik – format A4, bibuła kolorowa cienka (zestaw), bibuła kolorowa karbowana (zestaw)
  7. Szary papier- 2 arkusze
  8. Duży brystol- 2 arkusze dowolny kolor
  9. Lekki piórnik z podstawowymi przyborami szkolnymi (długopis, ołówki, kredki, linijka, klej, gumka, temperówka z pojemnikiem),
  10. Worek na obuwie zmienne (podpisany), strój gimnastyczny również w worku podpisanym - biały podkoszulek i czarne lub granatowe spodenki. Ważne: Wymienione materiały powinny być dobrej jakości z atestem, bezpieczne dla dzieci 🙂 Bardzo proszę, by wszystkie materiały podpisane były imieniem i nazwiskiem dziecka. Jestem pewna, że taka klasowa wyprawka plastyczna umożliwi organizację wielu różnorodnych i prawdziwie twórczych zajęć plastycznych🎨.

Wychowawca klasy Ia - Kamila Wojciechowska