28 października 2022 r., odbyła się Uroczystość Pasowania Pierwszoklasistów👩‍🎓.

Najmłodsze dzieci 👧👦naszej szkoły zostały oficjalnie przyjęte do społeczności szkolnej🏫. Zanim jednak to nastąpiło musiały odczarować zaklęcie złej wróżki 🧙‍♀️i wykonać zadania przenosząc się do krainy: śpiewu🎵, tańca💃🕺,pracy🐝, miłości♥️ oraz mądrości🦉. Dzieci świetnie poradziły sobie ze wszystkimi zadaniami👌. Ponadto zaprezentowały przepiękny program artystyczny👩‍🎤👨‍🎤, który bardzo spodobał się zgromadzonej publiczności👏. 🚨Najważniejszym momentem uroczystości było złożenie przez dzieci 👧👦uroczystego ślubowania na sztandar Szkoły oraz Pasowanie na Uczniów, którego dokonała 👩‍🏫Dyrektor Szkoły Pani Małgorzata Turkiewicz- Baczmańska. W ten sposób pierwszoklasiści zostali oficjalnie włączeni 👩‍🎓👨‍🎓do grona Uczniów Szkoły Podstawowej nr 5 im. Bolesława Chrobrego w Bogatyni. Ukoronowaniem 🤴aktu pasowania ✏️było wręczenie pamiątkowych dyplomów. Ciepłe🤗 i miłe słowa skierowała do uczniów 👩‍🎓👨‍🎓wiceburmistrz Pani Aleksandra Ratajczak. Pochwaliła 🤓umiejętności najmłodszych, życzyła im samych miłych chwil w szkole🏫i wręczyła upominki. 🎁Symboliczne prezenty pierwszoklasiści otrzymali również od Rady Rodziców.

Zobacz więcej zdjęć