Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 5 im. Bolesława Chrobrego w Bogatyni ogłasza nabór do klasy I w roku szkolnym 2023/2024.

Karty zapisu (dla uczniów z obwodu szkoły) i wnioski (dla dzieci spoza obwodu szkoły) można pobrać na stronie szkoły, pod adresem: sp5bogatynia.edu.pl w zakładce REKRUTACJA lub w sekretariacie szkoły.

Dokumenty należy złożyć do 24.03.2023 r. osobiście w sekretariacie szkoły lub drogą mailową na adres: sp5.sekretariat@wp.pl

Obwód szkoły obejmuje następujące ulice: Cicha, Dębowa, Francuska, Górnicza, Jasna, Komuny Paryskiej(po wejściu w życie uchwały RM w Bogatyni nr L/438/17 - Cypriana Kamila Norwida), Konrada, Kręta, Lipowa, Łąkowa, Łużycka, Adama Mickiewicza, Młodych Energetyków, Nowa, Ogrodowa, Okólna, Osadnicza, Parkowa, Rolnicza, Słoneczna, Spacerowa, Środkowa, Wesoła, Wiejska, Wolności, Zielona.