☀️W sobotni poranek 12.03.2022 r., nasza szkoła 🏫aktywnie rozpoczęła swój udział w Projekcie🤝 "Razem"🤝. Wszyscy uczniowie👧👦 mieli okazję wziąć udział w ciekawych👀 i bogatych w atrakcje🎠🎨 zajęciach. Po wylosowaniu danego koloru 🟠🟡🟢dzieci łączyły się w zespoły👫👭, w których następnie miały za zadanie przejść przez osiem stacji i wykonać proponowane im 👌aktywności. Były to m.in. zabawy z 🤡animatorami, zajęcia plastyczne 👩‍🎨👨‍🎨("Ja, na wiosnę" - malowanie twarzy czy tworzenie obrazków ze śladów dłoni) zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno-społeczne😚 (łamigłówki, wspólne zabawy z ciekawymi pomocami), zajęcia relaksacyjne, odprężające i wzmacniające (joga)🧘🧘‍♂️, przyrodnicze (eko-moda)♻️, wzbudzające kreatywność (wykonywanie bransoletek, eksperymenty i doświadczenia)🔭🔎🔬. Wszystkie te działania miały na celu przede wszystkim integrację uczniów👫, czerpanie radości ze wspólnej zabawy😁, budowanie dobrych relacji z innymi👍. Była to jedna z dwóch "integracyjnych sobót", podczas których dzieci👧👦 mogły uczyć się jak pracować w zespole🤝, wspólnie rozwiązywać problemy🤔 i właściwie kierować swoimi emocjami😁😥☺️. Wspólnie działania dostarczyły uczniom niesamowitych i niezapomnianych wrażeń👍👌👫👧👦.

Zobacz więcej zdjęć