Strona główna
W górę

      

Zestawienie konkursów na rok szkolnych 2017/ 2018
 

WRZESIEŃ

TEMAT KONKURSU

ORGANIZATORZY

KONKURSU

GRUPA WIEKOWA

"Bezpieczna droga do szkoły"

W.Zdanowicz,K. Marciniak

I-VII

Warsztaty sportowe

A. Pawelska, A.Maciorowska

I-VII

Konkurs plastyczny "Złota jesień"

A.Pawelska

SP

 PAŹDZIERNIK

"Jesienne fantazje"- konkurs na najpiękniejsze kompozycje jesienne

A.Połoczańska-Łudzeń, A.Gotszalk

I-VII

Oszczędzaj z SKO- spełnisz swoje marzenia

A. Połoczańska-Łudzeń

I-VII

"W trosce o moje bezpieczeństwo"

K. Marciniak, wych. świetlicy

IV-VII

Konkurs plastyczno-literacki  „Moja szkoła jest bezpieczna”

H. Poleszuk,

I-VII

Konkurs Maryjny( różańcowy)

A. Maciorowska

I- VII

 Konkurs plastyczny ,,Laurka z okazji DEN’’  

A.Pawelska

SP, GIM

 LISTOPAD

"Laurka dla myśliwego"

wych. świetlicy, J. Tichaczek

I-VII

Festiwal piosenki patriotycznej

A.Pawelska, A.Maciorowska

SP-GIM

Rozgrywki  matematyczno- przyrodnicze                              

A.Pawelska, A.Maciorowska

, I-III IV-VII

"Mistrz języka angielskiego"

A. Hantke

II-III GIM

 GRUDZIEŃ

Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek

A.Pawelska,

A. Maciorowska

I-VII,

 GIM

Konkurs plastyczny –Najpiękniejsza kartka świąteczna

A.Maciorowska, A.Pawelska

 

I-VII

Szkolny Konkurs  Polonistyczno-Plastyczny

A.Pawelska, A.Maciorowska

I-VII

Konkurs literacko- plastyczny „List do św. Mikołaja”

A.Hagel, A. Michalska

I-VII,

 

Konkurs plastyczny- Szopka Bożonarodzeniowa

A.Pawelska,

A. Maciorowska

I-VII

 STYCZEŃ

 

 

 

Międzyszkolny konkurs czytelniczy " Zachęcam Cię, przeczytaj..."

U. Zajączkowska

SP, GIM

Konkurs plastyczny- Moja babcia, mój dziadek

Świetlica szkolna

I-III

" I Ty możesz zostać ratownikiem"

A. Połoczańska- Łudzeń, K. Marciniak

SP, GIM

 LUTY

Konkurs plastyczny pod hasłem- „Szkolna biblioteka na każdego czeka”

U. Zajączkowska

I-VII

"Mistrz języka niemieckiego "

M. Mejer

 

IV-VII,Gim

Rozgrywki  matematyczno- przyrodnicze                              

A.Pawelska, A.Maciorowska

I-III IV-VII

 MARZEC

Konkurs wiedzy technicznej

K. Marciniak,

VI

Mini Playback Show

A.Pawelska, Samorząd Uczn.

SP, GIM

Międzyszkolny   konkurs plastyczny  ,,Wiosna radosna’’

A.Pawelska

SP

Bezpieczeństwo w ruchu drogowym

K. Marciniak

IV-VII

Uczę się bezpiecznie żyć

A.    Połoczańska, K. Marciniak, U.Zajączkowska

IV-VII

 KWIECIEŃ

Szkolny konkurs historyczno-polonistyczny

T.Duszeńko, A.Michalska

 GIM

Baśnie i legendy z różnych stron świata( konkurs literacki)

A. Hagel, U.Sawicka

SP

Konkurs „Ze zdrowiem na ty”

H.Poleszuk, U.Sawicka

I-VII, GIM

Konkurs plastyczny- Zwierzaki wielkanocne....

 

SP, GIM

Szkolny konkurs recytatorski

A. Połoczańska-Łudzeń

I-VII

Jan Paweł II piewcą Bożego Miłosierdzia...

A. Maciorowska

IV-VI, GIM

Rozgrywki  matematyczno- przyrodnicze                              

A.Pawelska, A.Maciorowska

, I-III IV-VII

 MAJ

Powiatowy konkurs matematyczny kl. VI

D. Król

 VI

Konkurs Biblijny

A.Leszczyński, A.Maciorowska

IV-VII,GIM

 

Rodzinny konkurs czytelniczy pod hasłem „Zostań uczniem Akademii pana Kleksa”

U.Zajączkowska, W.Zdanowicz

IV,V

Mistrz rachunku pamięciowego - konkurs szkolny

D. Król

IV, V

Gminne potyczki matematyczne

A. Gotszalk, A.P

III

 CZERWIEC

Sportowe potyczki

B. Olkiewicz,P.Wiśniewski

IV-VI

Konkurs plastyczny - Bezpiecznie spędzam wakacje

Świetlica szkolna

I-III

Rozgrywki  matematyczno- przyrodnicze                              

A.Pawelska, A.Maciorowska

, I-III IV-VII